Szkolenia z przedłużania

Szkolenia z zakresu przedłużania i zagęszczania włosów

 

Firma emodna zaprasza na profesjonalne szkolenia z zakresu przedłużania i zagęszczania włosów przeprowadzone przez trenera z przygotowaniem pedagogicznym, wizażystkę, technika usług kosmetycznych. Cennik obowiązuje od 29 lutego 2024.

 

Cennik szkoleń przedłużania i zagęszczania włosów

Lp. Szkolenie Godziny Cena
1 Przedłużanie włosów metodami na ciepło: ultradźwięki 16 2999
2 Przedłużanie włosów metodami na zimno: tape on off 16 2499
3 Przedłużanie włosów - szkolenie teoretyczne i praktyczne różnymi metodami: na ciepło - ultradźwięki, keratyna, na zimno - mikroringi i taśmy tape on off 40 6999
4 Przedłużanie włosów metodami na zimno: mikroringi 25 1999
5 Przedłużanie włosów metodami na ciepło: keratyna ( mini - bondes ) 16 2499

Skontaktuj się z nami już dziś! Emodna Niemodlińska 23/25, 45-710 Opole, tel 794 355 385, biuro@emodna.pl

Szkoląc się u nas uzyskujesz wiedzę i umiejętności, które pozwolą Ci efektywnie wejść na rynek przedłużeń włosów w Polsce i za granicą. Po ukończeniu cyklu wydajemy certyfikat zaświadczający o przygotowaniu do wykonywania usług, oferujemy stałą współpracę i opiekę metodyczną.

Dlaczego warto wybrać szkolenie u Nas?

Szkolenia emodna są źródłem wiedzy, umiejętności i inspiracji. Pozwolą Tobie zrobić pierwsze kroki mające na celu opanowanie techniki przedłużania i zagęszczania włosów.

Nasz program szkoleniowy jest na bieżąco aktualizowany i modyfikowany, aby maksymalnie odpowiadał Twoim wymogom i uwzględniał wszelkie nowości na rynku, a przy tym był prosty i konkretny. Największą wagę przykładamy do tego, aby prowadzić szkolenia w praktyczny sposób przez doświadczone osoby, metodą warsztatową co skutkuje maksymalną dawką przyrostu nowej wiedzy i umiejętności co jest podstawą zwiększenia ich efektywności, przez co lepiej zrozumiesz i opanujesz przekazywaną wiedzę. Zrobimy wszystko, aby przygotować Cię do przyswojenia technik przedłużania włosów, pozyskiwania Klientów i zarabiania na tym.

Właśnie to wszystko decyduje o jakości naszej oferty szkoleniowej, zapakowanej w różne pakiety szkoleniowe do wyboru. Szkolenie dla nas to wstęp do trwałej współpracy między nami i stałej pomocy i patronatu Twoich działań. Możesz zawsze liczyć na nasze wsparcie i najwyższą jakość obsługi. Chcemy przygotować Cię tak, abyś po szkoleniu znacząco zwiększyła ilość swoich Klientek, zarabiała dużo, dużo więcej, a Twój salon kojarzył się z profesjonalizmem i najwyższą jakością.

Cykl nasz obejmuje kilka etapów:

1. Materiały szkoleniowe

2. Seminarium wiedzy z zakresu fryzjerstwa i hair extension

3. Praktyczne przygotowanie i BHP pracy

Poświęcimy ci tyle czasu i uwagi, byś mogła wykonywać usługi na najwyższym poziomie, oraz naszym certyfikatem świadczyła o ich jakości.

Oferowane techniki do wyboru:

– Microrings,

– Easy Hair metoda książeczkowa,

– Easy-on metoda klejowa,

– Hair strip, metoda mieszana,

– tape-on tape-off,

– Keratin System- metoda keratynowa na zgrzewy.

* Osoby przeszkolone otrzymują atrakcyjny rabat na zakupy, oraz ekskluzywną kartę członkowską emodna.


 

Program szkolenia obejmuje następujące tematy:

1) Przedstawienie przedmiotów i akcesoriów używanych do przedłużania włosów

2) Zaprezentowanie różnych rodzajów włosach używanych do przedłużania oraz ich prezentacja (wyjaśnienie różnic, wskazanie jak doradzać i dobierać włosy do przedłużania).

3) Metody przedłużania włosów

4) Przedłużanie włosów w praktyce

5) Porady gdzie zdobywać dalszą wiedzę na temat przedłużania włosów, jak rozwijać umiejętności i jak praktykować przedłużanie włosów

6) Jak szukać klientów, którym można przedłużyć włosy

7) Czas na zadawanie pytań przez uczestników

{nocache:4f5678a241fee277c98c8f41d56a7a4f#0}
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl